۹۷ درصد اصناف قزوین محدودیت‌های کرونایی را رعایت کردند

قزوین - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: تاکنون ۹۷ درصد اصناف و واحدهای عرضه کالا در استان محدودیت‌های کرونایی اعمال شده را رعایت کرده‌اند.

هوشنگ محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: اصناف قزوین همکاری مناسبی را با ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و تعزیرات حکومتی به عنوان یکی از دستگاه های عضو این ستاد داشته اند.

وی اظهار داشت: گزارش گشت های تعزیرات حکومتی از بازدیدهای میدانی انجام شده در سطح شهرها نشان می دهد ۹۷ درصد اصناف استان محدودیت های اعلام شده از جمله تعطیلی بسته به گروه شغلی و یا فعالیت در ساعات تعیین شده را رعایت کرده اند.

این مسوول همچنین گفت: واحدهای صنفی که محدودیت ها را رعایت نکرده نیز جریمه شده و در صورت تکرار تخلف پلمب در انتظار آنهاست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین افزود: گشت های مشترک تعزیرات برای رعایت محدودیت ها از سوی اصناف به طور مستمر در حال انجام است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین در خصوص برخورد با گران فروشی مرغ نیز اظهار داشت: گشت های تعزیرات با واحدهای گران فروش برخورد می کنند البته براساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی، مشکلی در خصوص جوجه ریزی و تولید گوشت سفید در استان وجود ندارد و افزایش قیمت ایجاد شده به دلیل مسایل مربوط به ترخیص نهاده ها از گمرک و تاخیر در توزیع بین مرغداری های کشور بوده بنابراین با حل این مساله به نظر می رسد قیمت مرغ به نرخ هفته های پیش یا نزدیک به این میزان بازگردد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها