پیرلو: رفتارم با «رونالدو» مانند دیگر بازیکنان تیم است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال یوونتوس، گفت: رفتار من با «کریستیانو رونالدو» مانند دیگر بازیکنان تیم است. داشتن یک رفتار خوب با افراد فروتن بسیار آسان است و من سعی می‌کنم همیشه اینگونه باشم.

به گزارش ایرنا، «کریستیانو رونالدو» شروع بسیار خوبی در ابتدای فصل داشته است. او در شش بازی اول خود توانسته هشت گل به ثمر رساند و این در حالی است که فوق ستاره پرتغالی یک دوره از بیماری کرونا را نیز در چند هفته اخیر پشت سر گذاشته است. 

رونالدو شنبه شب نیز با دو گل خود شرایط برد یوونتوس در مقابل کالیاری را فراهم کرد. او ۲۹ گل از ۵۹ گل بانوی پیر را در سری‌آ درسال ۲۰۲۰ به ثمر رسانده است.

«آندره آ پیرلو» سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فرنتس‌واروش در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت: من هنوز رونالدو را در مورد ضربات ایستگاهی به چالش نکشیدم. من با او مانند دیگران رفتار می‌کنم. داشتن یک رفتار خوب با افراد فروتن بسیار آسان است و من سعی می کنم اینگونه باشم.

وی افزود: رونالدو یک قهرمان است اما برخورد من با او مانند فرابوتا یا پورتانووا است که دو بازیکن جوان تیم هستند. همان کارهایی را انجام می‌دهم که در زمان بازیگری به آن‌ها عادت داشتم. 

تیم فوتبال یوونتوس با اختلاف ۳ امتیاز با بارسلونا در رده دوم جدول گروه G لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار ورزش