کاهش بیماران بیمارستان امام رضای تبریز به دلیل محدودیت‌های کرونایی

تبریز - ایرنا - رییس بیمارستان امام رضای تبریز از کاهش پنج درصدی بیماران این مرکز آموزشی درمانی به ‌دنبال اعمال محدودیت‌های هوشمند کرونایی، خبر داد.

به گزارش سه شنبه ایرنا، مسعود فقیه دینه‌وری در یک گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: ماندگاری بیماران در اورژانس طی چند روز گذشته کاهش یافته، اما  تعداد تخت‌های اختصاص یافته به بیماران مبتلا به کرونا هنوز پر است.

وی با تاکید بر اینکه تاثیر اعمال محدودیت‌های کرونایی در کاهش مبتلایان به بیماری کویید ۱۹ زمان می‌برد، گفت: دورهمی‌های خانوادگی و تجمع در جاهایی که محل‌های ارایه‌ خدمات هستند، به طور قطع اثر محدودیت‌ها را کم‌تر می‌کند.

رییس بیمارستان امام رضا تبریز تاکید کرد: توصیه می‌کنیم مردم از تجمع و دورهمی‌ها خودداری کنند تا همکاران ما با آسایش خاطر به درمان بیماران بپردازند.

 بیمارستان امام رضای تبریز در سطح بندی کشوری تخت های بیمارستانی دارای ۹۹۸ تخت بستری ، ۱۲۰ تخت اورژانس، ۱۲۵تخت دیالیز و ۲۶ تخت عمل مجهز است.

این مرکز آموزشی و درمانی در زیربنایی به مساحت ۷۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع به صورت طبقاتی است و تنها مرکز درمانی است که امداد هوایی اورژانس منطقه را نیز پوشش می ­دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها