حمله به دایره مبارزه با تروریسم در پاکستان نافرجام ماند

اسلام‌آباد - ایرنا - پلیس پاکستان روز سه‌شنبه اعلام کرد: حمله یک عامل انتحاری به مرکز نیروهای دایره مبارزه با تروریسم (CTD) واقع در شهر «لاهور» با کشته شدن این مهاجم توسط نیروهای امنیتی، خنثی شد.

به گزارش ایرنا، شبکه‌های خبری پاکستان ساعاتی پیش اعلام کردند: همزمان با متلاشی شدن یک گروه تروریستی در منطقه "باجور" توسط ارتش پاکستان، توطئه حمله به مرکز نیروهای ضدتروریسم در لاهور نیز نافرجام ماند.

براساس این گزارش، یک عامل انتحاری که قصد ورود به مرکز دایره مبارزه با تروریسم شهر لاهور در خیابان "بُرکی" را داشت با واکنش فوری محافظان متوقف شد و با شلیک گلوله از پای درآمد.

پلیس پاکستان اعلام کرد: در جریان این درگیری مهاجم انتحاری کشته شد و پس از آن یک جلیقه انفجاری، چند نارنجک و قبضه سلاح کشف شد.

درهمین حال ارتش پاکستان نیز از متلاشی شدن یک گروه تروریستی بزرگ در منطقه "باجور" و کشته شدن دو تروریست تحت تعقیب خبر داد.

روابط عمومی ارتش پاکستان اعلام کرد: تروریست‌های کشته شده در بسیاری از حملات به نیروهای امنیتی و غیرنظامیان در باجور و کراچی دست داشتند و از سوی سرویس‌های جاسوسی خارجی نیز پشتیبانی می شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار جهان