طرح محدودیت‌های جدید کرونا مورد استقبال مردم قزوین قرار گرفته است

قزوین - ایرنا - سخنگوی ستاد مقابله با ویروس کرونا استان قزوین گفت: با گذشت سه روز از اجرای کلیات اجرایی طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت و ممنوعیت ویروس کرونا، این مساله مورد استقبال شهروندان استان قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی شامگاه دوشنبه اظهار داشت: خوشبختانه درصد مشارکت مردم قزوین از اعمال اجرای طرح محدودیت‌های جدید کرونا بیش از ۹۵ درصد برآورد شده است.

وی با بیان اینکه اصناف و بازاریان قزوین طی مدت اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی همراهی بسیار خوبی با این ستاد داشته‌اند، تصریح کرد: طی مدت اجرای این طرح ۷۰ تیم بازرسی در سطح استان فعال بوده و سه هزار و ۹۹۲ بازرسی توسط ۲۰۸ بازرس به انجام رسیده است.

حبیبی خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته، یک هزار و ۲۸۶ مورد تذکر شفاهی، ۱۰۸ مورد به صدور اخطار کتبی و ۲۶ مورد نیز منجر به پلمپ صنوف شده است.

حبیبی یادآور شد: در مدت زمان اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت کرونا، ۵۴ دستگاه خودرو نیز از سوی عوامل انتظامی راهور جریمه شده‌اند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان قزوین افزود: راه‌های ارتباطی استان از جمله جاده‌های اصلی، آزادراه‌ها وبزرگراه‌ها طی مدت زمان اجرای طرح محدودیت‌ها، خلوت بوده به نحوی که میزان ترددها نسبت به روزهای قبل از اجرای طرح ۶۹ درصد کاهش داشته است.

طرح مدیریت هوشمند محدودیت و ممنوعیت تردد خودروها از اول آذرماه جاری در مبادی ورودی و خروجی استان قزوین همزمان با سراسر کشور به مورد اجرا گذاشته شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها