۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۴
کد خبرنگار: 1009
کد خبر: 84121261
۶ نفر

برچسب‌ها

مرخصی مدیران دستگاه های دولتی درقم لغو شد

قم - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار قم گفت: مرخصی مدیران دستگاه‌های دولتی در زمان اجرای طرح محدودیت کرونایی لغو شد.

محمد رضا گروسی عصر دوشنبه دراین زمینه افزود: همچنین در این مدت کارکنان ادارات ضروری مانند دستگاه‌های خدمات‌رسان امدادی همچون؛ آب، برق، گاز و نظایر آن باید به نصف کاهش یابد.
وی اظهار داشت: کارکنان دستگاه‌هایی که فعالیت شان غیر ضروری به شمار می رود باید به صورت یک سوم در محل کار حاضر باشند.
وی گفت:در مدت اجرای دو هفته ای محدودیت های کرونایی مردم از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها یا هر دستگاه دیگر خودداری کنند تا شیوع بیماری کرونا کاهش یابد.

وضعیت کرونا در قم از روز بیستم شهریورماه و به دنبال افزایش قابل توجه بیماران و مبتلایان این بیماری فوق قرمز شده است.

ویروس کرونا»، موسوم به «کووید ۱۹» اواسط ماه دسامبر سال گذشته (۲۴ آذر ۹۸) در شهر «ووهان» واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به‌عنوان ذات‌الریه نام‌برده می‌شد، اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ۹۸) به‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته‌شده، گام بلندی در ارتقای سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها