فدراسیون کشتی به دنبال حل مشکلات فرنگی کار اندیمشکی

تهران – ایرنا- سخنگوی فدراسیون گشتی در خصوص مشکلات پیش آمده برای محسن مدهنی فرنگی کار اندیمشکی گفت: از نظر جایگاه سازمانی هرگونه رایزنی و تلاش با مسوولان کشوری و استانی در مورد رفع مشکلات کشتی گیران را انجام می دهد.

به گزارش ایرنا، این روزها کلیپی در خصوص محسن مدهنی دارنده مدال طلای نوجوانان جهان و فنی‌ترین فرنگی کار نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ دست به دست می شود که او در حال میوه فروشی در خیابان‌های اندیمشک است و شهرداری بساط او را جمع کرد.

محمدابراهیم امامی روز دوشنبه در این خصوص اظهار داشت: با عنایت به اینکه توجه به قهرمانان ملی در دستور کار فدراسیون قرار دارد  ،  بنده نیز به همین منظور با محسن مدهنی که مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه قهرمانی خود دارد، صحبت کردم و در جریان مسائل پیش آمده قرار گرفتم.

وی تصریح کرد: مدهنی گفت در دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم شهدای قم به میدان رفتم و قرار است در دور برگشت هم با یک تیم دیگر در لیگ حضور داشته باشم و پس از پایان لیگ پیگیر کار وی باشیم که بنده نیز گفتم فدراسیون کشتی حامی قهرمانان خود است و هر زمان لازم باشد کار را پیگیری می کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه رشته کشتی به عنوان ورزش اول کشور مدال آوران و قهرمانان فراوانی در رده‌های مختلف سنی دارد، اظهار داشت: اولویت، رفع مشکلات و دغدغه‌های این عزیزان است اما همانطور که می‌دانید، فدراسیون کشتی  محدودیت‌هایی دارد و تا حد توان خود قادر به کمک به قهرمانان این رشته است ولی از نظر جایگاه سازمانی هرگونه رایزنی و تلاش با مسوولان کشوری و استانی در مورد رفع مشکلات کشتی گیران را انجام می دهد.

وی ادامه داد: در همین خصوص نیز نامه‌ای از سوی فدراسیون کشتی به کمیته ملی المپیک ارسال شد تا به لحاظ مالی به محسن مدهنی مساعدت شود و مسوولان کمیته ملی المپیک نیز در حد توان خود پیگیر خواهند بود.

امامی در پایان گفت: رییس فدراسیون کشتی در بازدیدهای استانی که تاکنون داشته، پیگیر مشکلات شغلی قهرمانان استان بوده و با استانداری و شهرداری مناطق مربوطه رایزنی های لازم را کرده و آن ها نیز قول همکاری و مساعدت داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار ورزش