رییس دانشگاه علوم‌پزشکی آذربایجان‌غربی فردا میهمان سامد می‌شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فردا، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.

رسول مقابلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "دکتر جواد آقازاده" از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فردا به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی اضافه کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا، طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی بیان کرد: در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز بیش از ۶۰ مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته‌اند که از جمله آنها مقام عالی استان، سه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، هماهنگی امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار و حدود ۴۵ مدیرکل حوزه‌های مختلف استانداری و نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرمانداران شهرستان‌های مختلف شمالی و جنوبی استان هستند.

مقابلی ادامه داد: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی، ۳۱ خرداد امسال نیز میهمان سامانه سامد بوده و به سوالات شهروندان در حوزه‌های مرتبط پاسخ داد.

وی با بیان اینکه از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است گفت: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند.

دولت با راه‌اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها