بازگرداندن هزار خودرو غیربومی از خراسان شمالی و دیگر اخبار کوتاه

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: از ابتدای شروع طرح محدودیت ترددها در استان تا روز دوشنبه یک هزار و ۲۶۶ دستگاه خودروی غیربومی از استان عودت شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردارعلیرضا مظاهری روز دوشنبه اظهار داشت:  از ابتدای شروع این طرح ۱۸ نقطه در سطح استان که بیشتر مبادی ورودی شهرهای استان است نیز بصورت ویژه تحت پوشش انتظامی و ترافیکی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه طرح محدودیت ترددهای درون شهری در شهرستان های با وضعیت قرمز نیز در اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد است و از طریق دوریبن های ثبت تخلفات و عوامل انتظامی و راهور کنترل می شود از تمامی شهروندان درخواست کرد تا در زمان مشخص شده از تردد غیر ضرور در داخل شهرها پرهیز و در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی تلفنی ها و آژانس ها استفاده کنند.

کشف بیش از ۳۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان  از کشف ۳۶۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین در این شهرستان  خبر داد و افزود: در پی خبری مبنی بر اینکه شخصی با هویت مشخص قصد انتقال مواد مخدر از استان خراسان جنوبی به خراسان شمالی را دارد، موضوع در دستور کار مأموران  قرار گرفت.
سرهنگ مسعود وحیدی افزود: ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری خودروی مورد نظر را شناسایی و دستور توقف را صادر ولی متهم به دستور ماموران توجه نکرده و از محل متواری شد.
وی با اشاره به اینکه متهم در حین تعقیب و گریز تعداد ۲۸ بسته هروئین به وزن ۲۸۰ گرم را به بیرون از خودرو پرتاب کرد افزود: ماموران پس از تعقیب و گریز موفق به توقیف خودرو در یکی از روستاهای  شیروان شدند. 
سرهنگ وحیدی با بیان اینکه ۸۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین به صورت بلع شده از متهم کشف شد، خاطرنشان کرد: در مجموع ۳۶۰ گرم هروئین در این عملیات کشف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شیروان با بیان اینکه خودروی متهم نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد و در نهایت متهم نیز  به مراجع قضایی معرفی شد.

پلمب آتلیه متخلف در شیروان 

وی همچنین از پلمپ یک آتلیه متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت:در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی، ماموران پس از بازدید از واحدهای صنفی یک واحد صنفی آتلیه را به علت عدم رعایت قوانین و مقررات  پلمب کردند.
سرهنگ مسعود وحیدی گفت: در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری شکارچی در حین اقدام به شکار در جاجرم

رییس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم گفت:در گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان، یک نفر شکارچی که در حال تیر اندازی به حیات وحش دستگیر شد.
 
احمد صفرزاده افزود:از متخلف یک قبضه سلاح شکاری دولول و دو عدد فشنگ کشف و ضبط گردید و متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف لاشه یک سر تشی و پنج قطعه کبک

رییس یگان حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت:در گشت و کنترل یگان حفاظت در مناطق آزاد اطراف روستای ایزمان در حوزه بجنورد، لاشه یک سر تشی(سیخور) و پنج قطعه کبک کشف شد.

محمدحسین صالحی افزود: در همین رابطه متخلفین با جا گذاشتن ۲ دستگاه موتور سیکلت متواری شدند که با هماهنگی های لازم این موتور سیکلت ها به اداره کل منتقل گردید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها