فرماندهان ارتش: بسیج پشتوانه پیشرفت کشور در همه عرصه‌ها است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده و فرماندهان نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی و دریایی ارتش در پیام‌های جداگانه ضمن تبریک هفته بسیج تاکید کردند که بسیج پشتوانه پیشرفت کشور در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی است و امروز هم در مبارزه با کرونا، به میدان آمده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، در متن پیام‌ دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش آمده است: بسیج همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است. بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی، حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است، از خدمات پزشکی تا ضدعفونی معابر و کمک‌های مومنانه و به قول مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها.

در متن پیام سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است: اینک در ابتدای گام دوم انقلاب، شجره طیبه و درخت پرثمر بسیج بعنوان بهترین و مطلوب ترین خیزش اجتماعی یک ملت پیوند دهنده نسل های مختلف ایران اسلامی است.

در ادامه این پیام آمده است: بعد از حماسه سازی های دفاع مقدس، امروزه تفکر ناب بسیجی در تمام عرصه های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی ،حوادث طبیعی و هر کجا که ملت بزرگ ایران احساس نیاز به همراهی داشته اند، حضوری مقتدر و جهادی داشته است.

در متن پیام سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش آمده است:  بسیج پشتوانه پیشرفت کشور است. بسیج توانمندی‌های تحسین‌برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است و به اعتراف دوست و دشمن مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب و کشور شده است. می‌توان از قرت و توان عظیم و خودجوش بسیج برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره‌مند شد.

در متن پیام سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش آمده است: کارنامه درخشان این مکتب و تفکر گره گشا که به امضای سرخ شهادت "فهمیده" های این سرزمین غیرت خیز ماندگار و تضمین شده است، سرشار از حماسه های بی بدیل مقاومت و مجاهدت مومنانه در همه عرصه ها و سرمشق مجاهدت گروه های مردمی در جبهه مبارزه با استعمار نوپدید بویژه جبهه خبیث تکفیری طی سال های اخیر بوده است.

در ادامه این پیام آمده است: بسیج خلعتی از شرافت است که ملاک ملبس بودن به آن، سن و عرصه خدمت نیست، بلکه شرط مفتخر شدن به این عنوان مقدس، عبور از سیم خاردار نفس است. سند روشن این ادعا در نیروی خوشنام هوایی ارتش چراغ نامیرا و ستاره درخشانی همچون خلبان شهید عباس بابایی است.

در متن پیام دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است:  بسیج، جمع فداکاری از مردمند، برای مردم؛ تشکیل یک مجموعه‌ای در حرکت عظیم یک ملت مجاهد. حضور در دفاع، حضور در علم، حضور در هنر، حضور در سازندگی، حضور در سیاست، در فرهنگ، در کمک به مستضعفان، در کمک به درماندگان، در تولید، در فناوری، در پیشبرد مسائل گوناگون کشور، در ورزش، در درخشش‌های بین‌المللی، در هر کار خیر؛ این حرکت بسیج است.

در ادامه این پیام آمده است: فرهنگ بسیجی یعنی آن مجموعه‌ی معرفت‌ها و روش‌ها و منش‌هائی که می‌تواند مجموعه‌های عظیمی را در ملت به وجود بیاورد که تضمین‌کننده‌ی حرکت مستقیم و پایدار اسلامی آن ملت باشند.. بسیج یک امر منطقی و فکری و ریشه‌دار و عمیق است و کسانی که در کار این حقیقت بزرگ شرکت دارند؛ همه آحاد ملتند، هر کسی که بسیجی است باید به بسیجی بودن خود افتخار کند. بسیجی بودن، مایه سرافرازی و سربلندی پیش پروردگار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار سیاست