توزیع مرغ گرم و منجمد در بازار ادامه دارد

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، از توزیع مرغ منجمد و گرم در سراسر کشور خبرداد و گفت: این توزیع تا رسیدن قیمت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

به گزارش روز دوشنبه وزارت جهاد کشاورزی، « محمدرضا طلایی » در رابطه با توزیع مرغ منجمد و تازه توسط این شرکت در میادین سراسر کشور، افزود: اکنون روزانه ۳۰۰ تن مرغ گرم با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ منجمد با قیمت ۱۵ هزار تومان طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، بدون هیچ محدودیتی در سرارسر کشور، در تمام سازمان‌ها، اصناف و فروشگاه‌ها توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: مرغ منجمد و گرم تاییدیه دامپزشکی دارند و به تازگی توسط شرکت پشتیانی امور دام خریداری شده‌اند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در رابطه با کاهش قیمت مرغ در بازار گفت: همزمان با شروع توزیع مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام، قیمت مرغ در بازار دو هزار تومان کاهش داشته و این توزیع تا رسیدن قیمت مرغ به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان تهران به تازگی با بیان اینکه قیمت مرغ بستگی به قیمت نهاده‌های دام و طیور دارد، اضافه کرد: در صورتی که مرغداران با مسوولان وزارت جهاد کشاورزی در زمینه افزایش نهاده‌های دام و طیور به توافق برسند، با افزایش میزان توزیع مرغ در میادین میوه و تره‌بار و کاهش قیمت مرغ روبرو می‌شویم.
وی تاکید کرد: مسوولان وزارت جهاد کشاورزی به مرغداران قول دادند با افزایش واردات نهادهاده‌های دام و طیور، سهمیه آنان را نسبت به میزان جوجه‌ریزی افزایش دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار اقتصاد