بسیج آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی است

تهران - ایرنا - رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج تاکید کرد: نیروهای مسلح پرتوان ما و از جمله بسیج مستضعفین با تجربه بیشتر آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی شده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی در این پیام تصریح کرد: بی شک پنجم آذر ماه ۱۳۵۸ نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان و آغاز ظهور تفکری نو و قدرتمند و برگرفته از ایمان و اخلاص بوده و به راستی بیانگر قدرت درایت، هوشیاری و ژرفنگری امام خمینی(ره) است.

وی در این پیام افزود: با قدرت نیروهای مسلح پرتوان ما و از جمله بسیج مستظعفین است که کشتی بزرگ انقلاب اسلامی در این دریای پرتلاطم فتنه و دشمنی در برابر طوفان های  سهمگین مقاومت کرده و هر بار با غلبه بر هر طوفان قوی تر از قبل و با تجربه بیشتر آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی اظهار داشت: حضور لشکریان مخلص خدا در جبهه های مختلف بدون محدودیت زمانی و مکانی در نسل های مختلف بیانگر نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیجی، نه تنها در جغرافیای ایران اسلامی، بلکه در گستره جبهه مقاومت و در برابر نظام ظلم و ستم است.

رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا یادآور شد: اصل ولایت پذیری و اطلاعت تمام قد از فرامین ولی فقیه، چراغ راه بسیجیان پر افتخار ایران اسلامی گردیده که همواره در طول عمر با برکت انقلاب، گوش جان به بیانات ولی امر خود داشته و مخلصانه در جبهه های گوناگون خدمت چه مسلح در برابر دشمن متجاوز و چه با مساوات و همدلی در کمک به هموطنان آسیب دیده پیش قدم می شوند و ان شاء اللّه این مسیر تا تمدن سازی اسلامی و تا ظهور حضرت مهدی(ع) بدون توقف و درنگ ادامه خواهد داشت.

وی در پایان ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بسیجی،  بر لزوم گسترش فرهنگ ناب بسیجی در تمام عرصه ها و زمینه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برای برون رفت از تمام مشکلات تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار سیاست