۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 2574
کد خبر: 84120832
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار دیلم: برپایی چادر در ساحل ممنوع است

گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: در اجرای اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی، هرگونه توقف خودروهای غیربومی و برپایی چادر در سطح شهر بویژه ساحل و پارک‌های این شهرستان ممنوع است.

به گزارش ایرنا، احمد دشتی روز دوشنبه در بازدید از روند اجرای طرح جامع کرونا در چندین نقطه شهر دیلم  افزود:  شهرهای دیلم و امام حسن با برخورداری از ساحل زیبا، بازارهای تجاری ،مناطق گردشگری و آب و هوای مناسب در نیمه دوم سال  میزبان هموطنان و گردشگران از سایر نقاط کشور می‌شوند، اما باتوجه به روند فزونی کووید ۱۹ و اعمال محدودیت ها،  هموطنان تا اطلاع ثانوی به این منطقه سفر نکنند.

وی اظهارکرد: با پایان محدودیت‌ها و کاهش و قطع زنجیره ویروسکرونا،  این شهرستان آمادگی میزبانی شایسته از هموطنان را خواهد داشت.

دشتی گفت: محدودیت‌های جدید کرونایی از یکم  آذر همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیلم بمنظور  سلامتی مردم و قطع زنجیره این بیماری اجرا و مصوبه های آن باتوجه به شرایط نارنجی منطقه اتخاذ شده است.

فرماندار دیلم  بر اجرا و نظارت بر مصوبه‌های ستاد مقابله  کرونا توسط دستگاه‌های مسئول تاکید کرد و افزود: با کسانی  که توجهی به سلامت مردم ندارند باید برخورد شود.

شهرستان دیلم در ۲۱۰ کیلومتری شمال استان بوشهر قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha