ارائه خدمات دارویی داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر به بیماران

تهران - ایرنا - سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات دارویی و تجهیزات پزشکی به بیماران و مراجعان به داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر در (تهرانپارس) خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از  سازمان تدارکات پزشکی، داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر واقع در شرق تهران (تهرانپارس) به عنوان یکی از داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی تلاش دارد خدمات شایسته دارویی را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به هموطنان ارائه کند.

تأمین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماری های خاص و تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه تهرانپارس است.

این داروخانه به دلیل تأمین و توزیع به موقع داروهای مورد نیاز مردم اعم از داروهای تخصصی، داروهای پرونده ای و داروهای تک نسخه ای که اکثراً تحت پوشش بیمه های جاری کشور هستند از نقش و اهمیت ویژه ای در نظام توزیع دارو برخوردار است.

‌همچنین نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل بیمه های تأمین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی و نیروهای مسلح به منظور تأیید اینترنتی نسخ و با هدف رفع مشکلات احتمالی مراجعه کنندگان در داروخانه مستقر بوده و با ایجاد این امکانات تلاش می شود تا مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن انجام شود.

بیماران و مراجعان می توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همچنین تأیید نسخ همه روزه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۹ به این داروخانه واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران مراجعه کنند.

داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی شامل داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ واقع در تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش و بخش تجهیزات پزشکی است که روزانه به صدها نفر خدمات دارویی ارائه می کند.

همچنین سامانه اطلاعات دارویی داروخانه مرکزی هلال احمر به شماره ۴۱۶۵۱  از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده پاسخگویی به هموطنان است.

‌بهره‌مندی روزانه صدها نفر از بیماران خاص، پیوندی، سرطانی، ام اس و نظایر آن از خدمات داروخانه مرکزی شمار ۲ احمر (تهرانپارس) است.  
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار جامعه