جریمه ۵۵۲ خودرو به دلیل تخلف کرونایی در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - امدادرسانی به ۴۲۱ مصدوم حادثه‌دیده توسط هلال احمر، صدور گواهی استاندارد رعایت حدمجاز آلاینده برای هزار تن محصول کشاورزی و جریمه ۵۵۲ خودرو در ۲ روز اجرای محدودیت کرونایی از جمله اخبار کوتاه روز دوشنبه گلستان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: ۱۶۲ تیم امدادی این جمعیت در آبان امسال به ۴۲۱ حادثه دیده ناشی از حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

فرهاد میقانی اظهار داشت: این امدادسانی شامل حضور در ۱۰۶ حادثه جاده‌ای، ۱۶ حادثه درون شهری، هفت مورد امداد و نجات کوهستان، هفت مورد خدمات حضوری، سه مورد گرفتار شدن در برف و کولاک، یک مورد آتش سوزی، یک مورد صنعتی و کارگاهی و یک مورد حادثه هوایی بود.

**

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: برای مسافران و متقاضیان سفر که به ویروس کووید ۱۹ مبتلا هستند، در مراکز و پایانه‌های حمل و نقل بلیط صادر نخواهد شد.

مهدی میقانی افزود: با توجه به راه‌اندازی سامانه سروا (سازمان فنی اطلاعات ایران) پیش از صدور بلیط با وارد کردن کد ملی مسافر از سلامت آنان اطمینان حاصل خواهد شد.

**

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان گفت: مرخصی رانندگان تاکسی این شهر و تردد بین شهری آنها از اول آذر و با آغاز طرح محدودیت کرونایی ممنوع شده و خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان توسط تاکسی‌های زرد و آژانس‌ها در تمام ساعات شبانه روز و با مشخص شدن کشیک در حال انجام است.

**

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام کرد: با هدف برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی اختصاص یافت.

**

فرمانده انتظامی گلستان گفت: در مدت ۲ روز اجرای طرح محدودیت کرونایی تاکنون ۱۸۰ خودرو مشمول جریمه ۲ میلیون ریالی تردد پس از ساعت مجاز (۲۱ تا ۴ صبح)، ۱۱۳ مورد مشمول جریمه ۵ میلیون ریالی تردد با پلاک غیر بومی، ۶۸ مورد مشمول جریمه ورود به شهر و ۱۹۱ مورد نیز مشمول جریمه ۱۰ میلیونی ریالی ورود به استان شدند.

سرهنگ محمد سعید فاضل دادگر افزود: همچنین تاکنون به ۳ هزار و ۸۸۲ خودرو تذکر شفاهی داده شده، هزار و ۹۳۷ خودرو از مبادی ورودی استان برگشت داده شده و ۱۶ واحد کسب و کار به دلیل تخلف پلمب شد.

**

هادی دبیدی رییس گروه محیط زیست و سلامت غذای سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون برای بیش از هزار تن محصول شامل انار ، توت فرنگی، گوجه فرنگی، خیار، ماش و نعناع گواهی استاندارد رعایت حدمجاز آلاینده ها صادر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها