۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 1421
کد خبر: 84120619
۰ نفر

برچسب‌ها

راه‌اندازی باشگاه آموزشی مدیران صنایع نفت و گاز

کیش- ایرنا- باشگاه آموزشی مدیران صنایع نفت و گاز با امضای تفاهم‌نامه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران و شرکت نفت ستاره‌ خلیج فارس اجرایی می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا،‌ زمینه‌ هم‌کاری راهبردی شرکت نفت ستاره‌ خلیج فارس و پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران طی جلساتی در بندرعباس و کیش امکان‌سنجی شد و به دنبال آن، آموزش و پژوهش، نوآوری همگام با تحول دیجیتال و دانشگاه شرکتی (سازمانی) به عنوان مهم‌ترین زمینه‌های همکاری دانشگاه و صنعت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 همکاری‌ مشترک در زمینه‌ی طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های کاربردی تخصصی در حوزه‌های علمی، پژوهشی و آموزش، همکاری در راه‌اندازی و پشتیبانی مرکز نوآوری تخصصی مشترک و حمایت از استارتاپ‌ها و هسته‌های فن‌آور در حوزه‌های صنعتی مورد نیاز صنعت، - همکاری در ارایه خدمات آموزش تخصصی و کاربردی به صنعت و دانشگاه و نیز مخاطبان آزاد، هم‌چنین فرهنگ‌سازی در سطح ملی با  راه‌اندازی باشگاه آموزشی مدیران صنایع نفت و گاز از جمله سرفصل‌های مطرح در این تفاهم‌نامه است.

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد شرکت نفت ستاره‌ خلیج فارس و رئیس، معاونان و مدیران ارشد پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها