فرآیند صدور کارت تردد ضروری در ایلام اعلام شد

ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه برابر مصوبات ستاد ملی کرونا کارت تردد ضروری برای نفرات شاغل در ادارات، موسسات و شرکت ها صادر می شود، فرآیند صدور کارت اعلام شده است و افراد باید از مراجعه به پلیس راه خودداری کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین اطلاعیه های قبلی تردد وسایل نقلیه خدماتی، امدادی، انتظامی و نظامی، سوخت رسان، فاسدشدنی، ناوگان عمومی باری و مسافری در جاده های برون شهری مجاز است.

وی اضافه کرد:  سایر نفرات شاغل در ادارات، موسسات و شرکت ها باید جهت دریافت کارت تردد به فرمانداری ها مراجعه کنند.

همتی زاده  یادآور شد: افرادی که نیاز به تردد ضروری بین استانی به منظور انجام مراحل پزشکی و امورات قضایی داشته  باشند باید از ناوگان عمومی مسافری استفاده کنند.

 رییس پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: افراد شاغل در ادارات شهرستان ها و افراد بیمار دارای نوبت پزشکی و احضاریه های قضایی نیز به فرمانداری شهرستان های محل سکونت مراجعه و کارت تردد دریافت کنند.

همتی زاده تصریح کرد: هدف از اجرای این ممنوعیت ها قطع زنجیره انتقال کرونا بوده و تمامی همشهریان نیز باید  نهایت همکاری را با عوامل پلیس راه و انتظامی استان داشته  و از ترددهای غیر ضروری در محورهای برون شهری استان اجتناب کنند.

وی افزود: هدف اجرای طرح به حداقل رساندن ترددهاست و تنها به ترددهای بسیار ضروری اجازه داده می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها