کارگاه رسم انتخاب با موضوع ازدواج آسان مجازی برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر از برگزاری سلسله کارگاه ‌های رسم انتخاب ۹۹ با موضوع آموزش‌های لازم جهت آشنایی و انتخاب همسر به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش دانشگاه صنعتی امیرکبیر' سیدعلی محمدپور روز دوشنبه افزود: پس از برگزاری سه دوره از این سلسله کارگاه ‏ها توسط کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان این واحد در سال ‏های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ در این دانشگاه که با استقبال دانشجویان امیرکبیر و برخی دانشگاه‏ های سطح تهران همراه بود؛ امسال و با توجه به محدودیت ‏های حاصل از شیوع بیماری کرونا این کارگاه ‏ها  به صورت برخط و در فضای مجازی برگزار می‏ شود.

وی ادامه داد: این کارگاه‏ ها توسط حجت ‏الاسلام محمد برمایی استاد حوزه خانواده در رسانه ملی برگزار می شود و به موضوعاتی پیرامون دوره آشنایی، دوره انتخاب، خواستگاری و دوران نامزدی در ۵ جلسه دو ساعته می‏ پردازد، همچنین در صورت فراهم شدن شرایط یک جلسه دیگر نیز ویژه پرسش و پاسخ برگزار می‏ شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی دانشگاه امیرکبیر برگزاری این کارگاه‏ ها جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با این موضوع مهم در زندگی آتی را ضروری دانست.

محمدپور خاطرنشان کرد: پایش و بازخورد برنامه ‏های سال‏ های گذشته نشان می‏دهد که آموزش ‏های پیرامون دوران آشنایی و انتخاب همسر در بین دانشجویان علاوه بر جذابیت موضوعی، توانسته به صورت عینی در انتخاب آتی آن‏ها نیز مثمر ثمر باشد.

به گزارش ایرنا، شرکت در این کارگاه‏ ها «رایگان» بوده و به صورت مجازی و با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی در سطح کشور و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای ۵، ۶، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ آذرماه از ساعت ۲۲ الی ۲۴ به صورت برخط در صفحه اینستاگرام جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به آدرس jdamirkabir۱۳۵۹ برگزار می‏ شود.‌

 همچنین شرکت‏ کنندگان جهت آشنایی و اطلاع از جزئیات این برنامه لازم است در کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس @jd_aut مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، کارگاه رسم انتخاب با هدف آشنایی دانشجویان با موضوع ازدواج برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش