۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84120159
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور سه وزنه بردار ملی‌پوش در تیم فولاد خوزستان

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم وزنه برداری فولاد خوزستان گفت: سه ملی پوش وزنه‌برداری ایران در دسته ۶۱، ۸۱ و ۱۰۵+ کیلوگرم تیم فولاد خوزستان را در لیگ برتر همراهی می‌کنند.

حمید رشیدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حافظ قشقایی یکی از وزنه‌برداران مطرح کشور در دسته ۶۱ کیلوگرم و عضو تیم ملی پس از توافق با باشگاه فولاد، در فصل جدید لیگ برتر وزنه‌برداری کشور برای تیم فولاد وزنه خواهد زد.

وی افزود: همچنین علی داوودی و حسین سلطانی در دسته ۱۰۵+ و ۸۱ کیلوگرم جذب تیم فولاد شدند تا با تیمی مقتدر در رقابت های لیگ حاضر شویم. پیش از این علی هاشمی، سیدایوب موسوی، رحمان اورامه، افشین طاهری و علیرضا منصوری را به خدمت گرفته بودیم.

سرمربی تیم وزنه برداری فولاد با بیان اینکه تاکنون وزنه برداران خوبی را جذب کردیم و سعی می کنیم شان جایگاه وزنه برداری خوزستان را حفظ کنیم گفت: اولویت ما استفاده از وزنه برداران بومی است اما با توجه به اینکه چند وزنه بردار استان در حال گذراندن خدمت سربازی هستند در برخی اوزان از ورزشکاران غیر بومی استفاده کردیم.

وی با اشاره به اینکه سعی می کنیم در نخستین سال حضورمان در رقابت‌های لیگ برتر وزنه‌ برداری بهترین نتیجه را کسب کنیم افزود: با هماهنگی هیات وزنه‌برداری استان، سالن شهدا در اختیار وزنه برداران قرار دارد و تمرینات تیم تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

رشیدی با بیان اینکه حفظ سلامت ورزشکاران برای ما مهمترین چیز است گفت: با برنامه ریزی دقیقی که انجام داده ایم تلاش می کنیم از آسیب دیدگی وزنه برداران جلوگیری شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزنه برداران مطرح کشور در تیم هایی همچون ملی حفاری، فولاد، سیرجان و دانشگاه آزاد حضور دارند و این موضوع به زیبایی مسابقات کمک می کند البته به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی تمرینات تیم ها نباید انتظار داشت که مسابقات این دوره به لحاظ کیفی در سطح بالایی برگزار شود.

سرمربی تیم فولاد با اشاره به اینکه لیگ برتر وزنه برداری در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود اما باشگاه فولاد تنها در رده سنی بزرگسالان تیمداری می کند گفت: مرحله نخست مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری کشور از روز ۱۹ تا ۲۱ آذرماه به میزبانی باشگاه فولاد در اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا تیم های مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری ۲ نماینده دیگر استان در این پیکارها بوده که در هر ۲ رده سنی تیمداری می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها