۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۵
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 84120142
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار جدید سقز انتخاب شد

سنندج - ایرنا - رشید میرحسامی با پنج رای اعضای شورای اسلامی شهر بعنوان شهردار سقز انتخاب و برای تایید حکم نهایی به کمیته تطبیق شهرستان انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر سقز شامگاه یکشنبه پس از کش و قوس های فراوان و بررسی گزینه‌های بومی و غیربومی، سرانجام رشید میرحسامی که اهل بوکان است را به عنوان شهردار انتخاب کردند.

 افشین عزیزی، ۱۰روز قبل، از سوی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار سقز انتخاب شد ولی بعد از معرفی به کمیته تطبیق شهرستان، استانداری کردستان و دستگاه های نظارتی، به دلیل نبود پنج سال مدیریت از سکانداری شهرداری سقز باز ماند.  

عضو شورای اسلامی شهر سقز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعضای شورای شهر از میان سه گزینه (لقمان شیخ عزیزی، رشید میرحسامی و ناصح محمدخانی) میرحسامی را پنج رای موافق اعضای شورای اسلامی بعنوان شهردار جدید سقز انتخاب کردند.

رضا اسعدی با بیان اینکه میرحسامی دارای سوابق مدیریتی زیادی است، افزود: اطمینان داریم که شهردار جدید از سوی دستگاهای مرتبط تایید و حکم نهایی وی صادر شود تا فعالیت خود را هرچه زودتر آغاز کند.

میر حسامی دارای ۲ دوره سابقه شهردار بوکان (۹ سال) و ۲ دوره سرپرست شهرداری بوکان است و دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و اخیرا هم بعنوان بازرس کل سازمان هلال احمر کشور انتخاب شده است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =