گرامیداشت هفته بسیج با ترویج مطالعه و اهدای ماسک در آستارا

آستارا - ایرنا - سمن پویندگان آرمان شهر آستارا به مناسبت هفته بسیج، ۶ کتاب مناسبتی را در فضای مجازی معرفی کرد و ۵۰۰ عدد ماسک برای پیشگیری از کرونا با تلاش کانون بسیج هنرمندان این شهر به شهروندان اهدا شد.

مسئول سمن پویندگان آرمان شهر آستارا روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شیوع کرونا اعضای این سازمان، فیلم معرفی کتاب ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

یوسف هدایتی افزود: سمن ما با ترغیب مردم به کتاب، در ترویج فرهنگ مطالعه ایفای نقش می کند و در دوره محدودیت های ناشی از کرونا، کتابخوانی بهترین مشغولیت و بسیار مفید است.

وی بیان کرد: در برنامه های بعدی، علاوه بر معرفی تالیفات جدید و خوانش بخشی از کتاب ها، زمینه نقد و نظر کاربران اجتماعی را در مورد آنها فراهم خواهیم کرد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان آستارا هم گفت: امروز به مناسبت هفته بسیج و برای پیشگیری از کرونا ۵۰۰ عدد ماسک توسط گروه جهادی جانباز بسیجی زنده یاد اصغر میرنظری به مردم اهدا شد.

علی اکبر باقری ارومی افزود: در تهیه ماسک ها خیران مشارکت کرده بودند و استفاده از ماسک تا ۹۵ درصد از انتقال ویروس کرونا جلوگیری می کند و مردم، ماسک زدن را جدی بگیرند.

۳۰ آبان تا ۶ آذر هفته بسیج است و شیوع بیماری کرونا در جهان خسارات مالی و جانی بر جا گذاشته و رعایت پروتکل های بهداشتی بهترین راهکار پیشگیری از آن است.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۱۰ سازمان مردم نهاد در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =