۱۰۵ خودرو با پلاک غیربومی از ورودی آستارا بازگردانده شدند

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: ۱۰۵ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی در شبانه روز گذشته از مبادی ورودی این شهرستان بازگردانده شدند و محدودیت تردد برای قطع زنجیره شیوع کرونا با جدیت اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا عباس صابر عصر یکشنبه در بازدید از اجرای محدودیت های ترافیکی در میدان شهدای گمنام آستارا اظهار کرد: در شبانه روز گذشته پنج خودرو با پلاک غیربومی به علت ورود به شهرستان، هر کدام به میزان پنج میلیون ریال جریمه شدند.

وی بیان کرد: اجرای طرح محدودیت هوشمند ترافیکی از اول آذرماه آغاز شده است و تیم های پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در چهار نقطه ورودی مستقر هستند.

وی ادامه داد: هرگونه ورود خودرو با پلاک غیربومی تا پایان روز ۱۵ آذر ماه ممنوع است و مسیرهای مواصلاتی با دوربین های پلاک خوان رصد می شود.

فرماندار آستارا بیان کرد: استفاده از ظرفیت های مردمی و ارائه تذکر و مشاوره بجای جریمه در دستور کار است اما تحقق این امر نیازمند همراهی کامل مردم است.

وی یادآور شد: با عمل به توصیه های وزارت بهداشت، خود مراقبتی، استفاده از ماسک و ماندن در خانه، می توان مانع گسترش ویروس شد و متاسفانه عده ای با ساده انگاشتن مساله، برای خود و نظام سلامت مشکل ایجاد کرده اند.

شیوع ویروس کرونا جهان را درگیر خود کرده و بهترین راهکار قطع زنجیره انتقال آن، ماندن در خانه، خودداری از سفر و رعایت پروتکل های بهداشتی است.

 بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و محور آستارا - اردبیل از ورودی های گیلان و مسیرهای پرتردد شمال ایران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =