استاندار: تسهیلات مشاغل خانگی روستایی لرستان بیش از سه برابر شد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: سقف تسهیلات طرح‌های کوچک و مشاغل خانگی روستاهای استان با افزایش سه برابری به ۲۰ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش ایرنا سیدموسی خادمی روز یکشنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به لرستان افزود: سفر معاونین این وزارتخانه مهرماه امسال بود که تاکنون پیگیری های قابل توجهی برای اجرای مصوبات آن انجام شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در خصوص پیگیری دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با بررسی مسائل استان اظهار داشت: جلسه ای در حوزه اشتغال به ویژه با تاکید بر طرح های اشتغال روستایی و طرح‌های کوچک برگزار و مقرر شد سقف اعتبار مشاغل خانگی استان از ۶ به ۲۰ میلیارد تومان افزایش  یابد.

استاندار لرستان در خصوص اجرای طرح هایی مناطق سیل زده از محل اشتغال روستایی تصریح کرد: در این زمینه برخی از محدودیت های آیین نامه ابلاغی به منظور تسهیل شرایط برداشته می شود. 

خادمی با اشاره ارسال طرح پیشنهادی جدید به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:  این طرح ها پس از کارشناسی، بررسی و  تصویب نهایی، تامین اعتبار شده و امیدواریم تسهیلات لازم به کارآفرینان و سرمایه گذاران این حوزه به ویژه در شهرستان کوهدشت که جز یکی از ۳۱ شهرستان محروم کشور است، ارائه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =