سرمربی پیکان: خوب شد پنالتی ما تبدیل به گل نشد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: به نظر من خوب شد که در جریان مسابقه پنالتی ما گل نشد چرا که پس از آن توانستیم در جریان بازی گل بزنیم و بازی را ببریم.

به گزارش ایرنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر شهر خودرو و کسب اولین پیروزی در لیگ بیستم اظهار داشت: با توجه به اینکه قرار بود ۷۰ دقیقه بازی کنیم، با بازیکنان قرار گذاشتیم بازی را تهاجمی آغاز کنیم. ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول ۲۵ دقیقه‌ای به گل برسیم. با شروع نیمه دوم هم تغییراتی داشتیم.

وی افزود: خوب شد پنالتی ما گل نشد و ما در جریان بازی به گل رسیدیم. شهرخودرو تیم با کیفیتی است. از نبود برخی بازیکنان این تیم بهره بردیم و ۳ امتیاز را گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در رابطه با اینکه مربیان شهرخودرو معتقد بودند که آنها وقت‌کُشی می‌کنند، اضافه کرد: آنهایی که من را می‌شناسند و بازیکنانی که با ما کار کردند می‌دانند که من هیچگاه دوست با چنین رفتارهایی موافق نبودم. وقت تلف کردن تاکتیک دارد و باید به صورت تاکتیکی این کار را انجام داد نه با انداختن بازیکن روی زمین. با توجه به اینکه با یک گل جلو بودیم در یکی ۲ صحنه بازیکنانمان روی زمین افتادند که من اصرار داشتم آنها هر چه زودتر بلند شوند. دروازه‌بان ما دچار گرفتگی شد و روی زمین افتاد اما من آنقدر سر او داد زدم که به کارش ادامه داد. متاسفانه برخی‌ فکر می‌کنند ما علامت داریم. همه شاگردانم در طول زمانی که من مربیگری می‌کنم وجود دارند و پیشرفت هم کردند می‌توانید از آنها سوال کنید اما برخی فکر می‌کنند ما علامت داریم. در طول بازی به حریف هم اجازه ندادیم خطری روی دروازه ما ایجاد کند.

تارتار در مورد تعطیلی احتمالی لیگ گفت: ما تابع تصمیم فدراسیون و ستاد مقابله با کرونا هستیم. من دوست دارم لیگ تعطیل شود چرا که دیر به پیکان اضافه شدم و در این صورت تلاش خواهیم کرد تا تفکراتمان را به بازیکنان منتقل کنیم اما باید همه جوانب را در نظر گرفت. همه تیم‌ها زحمت کشیدند. من دوست داریم در مجموع تصمیمی گرفته شود که به نفع مردم ما باشد.

خودروسازان موفق شدند در هفته دوم لیگ برتر با تک گل آرش قادری شهر خودرو را شکست دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =