برگزاری با شکوه دهه فجر به اراده دشمنان نظام تزلزل وارد می‌کند

تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: برگزاری با شکوه مراسم‌ها به ویژه ایام الله دهه مبارک فجر، در اراده دشمنان در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی تزلزل ایجاد می‌کند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی روز یکشنبه در نخستین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری مراسم ایام الله دهه مبارک فجر که در محل دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد اظهار کرد: اوضاع سیاسی جهان، توطئه دشمنان قسم خورده نظام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰، دهه فجر امسال را از اهمیت ویژه‌ای برخوردار کرده است.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان نظام حتی ضد انقلاب‌ها نیز به حقانیت این انقلاب الهی و رهبر معظم انقلاب معترفند، نباید اجازه داد که برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی کم رنگ و محو شود چرا که برگزاری با شکوه این دست مراسم از جمله ایام الله دهه مبارک فجر، در ارائه دشمنان نظام در ضربه زدن به ایران اسامی تزلزل ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: برخی از تعارضات و تصمیمات بعضی از مسوولان در لغو و یا اجرای مراسم ملی و مذهبی، موجب دلسردی دلسوزان اسلام و نظام مقدس جهموری اسلامی می‌شود در صورتی که به اعتراف و گواه تمامی کارشناسان، در برگزاری مراسم ملی و مذهبی دستورالعمل‌های بهداشتی به طور کامل اجرا می‌شود.

امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تبعیت از ستاد ملی کرونا افزود: از ستاد ملی مبارزه با کرونا درخواست می‌شود تا در تصمیم‌گیری‌های اجرای مناسبت‌های ملی و مذهبی، از متخصصان و اهل فن نیز نظر خواهی کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در خصوص دهه فجر نیز گفت: اعضای کارگروه‌های ۲۵ گانه ستاد دهه فجر شهرستان ورامین تعیین شده‌اند و تلاش می‌شود تا برنامه‌های این ایام، چه از نظر تعداد و چه در کیفیت، متفاوت‌تر از گذشته برگزار شود.

در این جلسه مسوولان کارگروه‌های مختلف از جمله نهادها و سازمان ها، اصناف، قران و تشکل‌های مذهبی، ایثارگران، بسیح، روستایی و عشایری، زنان و خانواده، دانش آموزی و فرهنگیان،  با مسئولیت ریاست اداره آموزش و پرورش فضا سازی، ورزش و جوانان، همیاری و خدمت رسانی، اماکن مقدسه، فرهنگی و هنری، ارتباطات و اطلاع رسانی، حوزه و روحانیت، دانشجویی، کارگری و کار آفرینی، دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی، امنیت، کاروان نمادین ورود حضرت امام، فضای مجازی، رونق تولید، مساجد و مراسم و ارزیابی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =