نسل‌های بعدی، همدلی دوران کرونا را تحسین خواهند کرد

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: نسل‌های بعدی، همدلی و مواساتی که در دوران کرونا به راه افتاده را تحسین و تمجید خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه در رزمایش سلامت احسان اظهار داشت:  در مواجهه با آسیب ها و زیان‌های ویروس کرونا در هر شهر و استانی در کشور مومنان، افراد متدین و نهادهای انقلابی فعال شده و پای کار آمده اند.

وی ادامه داد: در استان قزوین نیز خوشبختانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) چندین بار با بسته‌های معیشتی و این بار با ۲۰ هزار بسته بهداشتی که مردم در این شرایط به آن نیازمند هستند، پای کار آمده که این اقدام در کاهش آسیب‌ها بسیار موثر است.

امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه به طور طبیعی انسان ها در هنگام بحران و مشکلات باید یاری رسان یکدیگر باشند، افزود: شرایط کرونایی کشور و جهان بسیار سخت و بحرانی شده است و در چنین شرایطی همدلی و کمک رسانی بیش از گذشته لازم است. 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مردمی که دچار آسیب شده و در خانه بیمار دارند، خوب درک می‌کنند که اقدامات انجام شده بسیار موثر است و باعث نزدیکی قلب‌ها شده و سرمایه اجتماعی را ارتقا می‌دهد.
رزمایش سلامت احسان با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان قزوین برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها