پرسپولیس ۲ رقمی شد؛ شاگردان یحیی از عدد ۱۰۰ گذشتند

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در ۱۰ بازی رسمی اخیر خود هیچ گلی را در جریان بازی دریافت نکرده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد صنعت نفت آبادان بگذرد و به اولین برد خود درلیگ بیستم دست پیدا کند.

این پیروزی در حالی رقم خورد که شاگردان گل محمدی برای دومین هفته متوالی در این فصل توانستند دروازه خود را بسته نگه دارند. اتفاقی که تقریبا باید به آن عادت کرده باشیم. پرسپولیس در هفت بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین در بازی هفته سی ام مقابل سایپا توانسته بود دروازه خود را بسته نگه دارد و به جز ۲ پنالتی که برای رقبا گرفته شد و دروازه شان گشوده شد؛ شاهد دریافت گل در جریان بازی نبودیم.

در این ۱۰ بازی حامد لک ۹ بار درون گل قرار گرفت و یک بازی هم بوژیدار رادوشوویچ سنگربان سرخپوشان بود. آخرین باری که پرسپولیس در یک بازی رسمی و در جریان بازی گل خورد به دیدار هفته بیست و نهم لیگ نوزدهم در برابر گل گهر سیرجان برمی گردد. دیداری که با نتیجه سه بر سه به اتمام رسید و گل سوم گل گهر در دقیقه ۹۶ به وسیله علیرضا ابراهیمی زده شد.

بازی بعدی پرسپولیس در برابر نفت مسجدسلیمان در تاریخ ۶ آذر خواهد بود. این یعنی پرسپولیس حداقل به آمار ۱۰۲ روز بدون گل خورده در جریان بازی می رسد. نباید فراموش کرد که سرخپوشان تهرانی در سه بازی آخر خود در لیگ برتر حتی از روی نقطه پنالتی هم گلی دریافت نکرده اند و حامد لک نیز با لباس پرسپولیس در لیگ، حتی یک گل هم نخورده است. باید دید آنها این رکوردها را تا چه زمانی با خود حفظ می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha