سردار فدوی: مبارزه با جبهه باطل تمام نشده است

شهرری - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نبرد و مبارزه با جبهه باطل تمام نشده است و باید در همه صحنه‌ها حضور یافته و راه شهدا را ادامه دهیم.

به گزارش ایرنا از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی عصر یکشنبه در آیین معارفه فرمانده جدید سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، با تأکید بر اینکه حزب‌الله همیشه پیروز است، اظهار داشت: آمریکا حتی در یک جبهه هم پیروز نشده و با عنایت خداوند جبهه حق همیشه پیروز بوده است.

وی افزود: سال گذشته دشمنان انقلاب شیطنت‌هایی در برخی شهرها داشتند که نتوانستند به اهداف خود برسند و آبان ماه امسال نیز قصد داشتند مطامع شیطانی خود را دنبال کنند که با عنایت خداوند، بصیرت مردم و هوشیاری سپاه و بسیج باز هم نتوانستند به اهداف خود برسند.

این مسئول با بیان اینکه نیروهای ضدانقلاب همیشه به دنبال مطامع شیطانی خود بوده‌اند و مردم نیز با بصیرت و آگاهی شناخت کافی از دشمنان پیدا کرده‌اند، خاطرنشان کرد: آبان ماه امسال نیز شکست صد در صدی برای نیروهای ضدانقلاب حاصل شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن توطئه‌های خود را از همان روز اول پیروزی انقلاب آغاز کرده است، ادامه داد: شیطان با تمام توان به دنبال توطئه است اما وقتی مردم پای کار باشند و به دستور خدا، قرآن و پیامبر(ص) عمل شود همه توطئه‌های دشمن نقش برآب می‌شود.
سردار قدوی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال، خاطرنشان کرد: همواره دو جبهه حق و باطل وجود دارد که این دو جبهه هیچ وقت در کنار هم قرار نمی‌گیرند و همیشه در مقابل هم هستند.

وی تاکید کرد: دو سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و سیدالشهداء(ع) استان تهران در دوران دفاع مقدس شهدای گرانقدر بسیاری تقدیم انقلاب کرده و افتخارآفرینی داشته اند.
این مسئول یادآور شد: سردار حسن‌زاده فرمانده جوانی است که با مسؤولیت‌های متعدد کارنامه درخشانی در خدمت‌رسانی و انجام وظایف محوله دارد، برای وی همچنین سردار ذوالقدر در سِمت‌های جدید آرزوی توفیق و موفقیت داریم.

در این آیین سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد ذوالقدر امروز با حکم سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرمانده جدید سپاه سید الشهدا (ع) استان تهران منصوب شد و سردار سرتیپ؛  دوم پاسدار حسن حسن زاده که پیش از این به عنوان فرمانده سپاه سید الشهدا (ع) استان تهران بود که به عنوان فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ منصوب شد.

گفتنی است سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد ذوالقدر نیز مسئولیت هایی همچون جانشین سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ را عهده دار داشته است.

سپاه سیدالشهدا سپاه دوم استان تهران است. این سپاه در میدان سپاه کرج مستقر بود و با جدایی کرج از استان تهران به شهرری خیابان امام حسین انتقال یافت و همه مناطق استان تهران به جز شهر تهران را پوشش می‌دهد و شامل همه پایگاه‌های بسیج در استان تهران (به جز شهر تهران) می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =