دستورالعمل های جدید ستاد کرونا به طور کامل اجرا شود

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه بر اعمال کامل محدودیت های جدید ستاد مقابله با ویروس کرونا تاکید و خواستار مشارکت عمومی در این خصوص شد.

حمید رضایی روز یکشنبه در سی و هفتمین جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان افزود : رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توجه به محدودیت های ستاد مقابله با کرونا از سوی مردم می تواند خطر شیوع این ویروس را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه باید نظارت کامل برای اجرایی شدن مصوبات ستاد مقابله با کرونا انجام شود، عنوان کرد : انتظار است اعضای این ستاد حساسیت بیشتری در اجرای مصوبات داشته باشند و با شیوه های مختلف تبلیغاتی به عموم مردم اطلاع رسانی کنند.

رضایی با تاکید بر اینکه انجام  گشت های مشترک ویژه می تواند در اجرایی شدن مصوبات محدودیت های کرونایی موثر باشد، یادآور شد: باید با صنوف پرخطری که باید در این محدودیت ها تعطیل باشندو همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند شناسایی شده و برخورد شوند.

وی حفظ سلامت جامعه را از مهمترین سیاست های ستاد مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: به این منظور کلیه دستگاه های نظارتی منطقه چون بازرسی، اصناف، تعزیرات و غیره همکاری لازم را با این ستاد داشته باشند.

فرماندار آستانه اشرفیه همچنین از عموم مردم خواست تا رعایت پروتکل های بهداشتی از قبیل استفاده از ماسک، مواد ضد عفونی و فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند و از حضور در مراسمات و تجمع ها خودداری کنند.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =