۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1010
کد خبر: 84119657
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: سلامت مدیران کاشان به صورت مداوم ارزیابی می‌شود

کاشان- ایرنا- فرماندار ویژه کاشان گفت: مدیران به دلیل مشغله و استرس‌های کاری اغلب به سلامت خود کمتر اهمیت می‌دهند، از این رو لازم است برای حفظ سلامت مهمترین سرمایه‌های انسانی اداره‌ها برای همه مدیران شهرستان پرونده ویژه تشکیل و به صورت مداوم سلامت آنان ارزیابی می‌شود.

به گزارش ایرنا، علی‌اکبر مرتضایی روز یکشنبه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان، سلامتی مدیران را فراتر از یک مساله شخصی دانست و افزود: سلامتی یک مدیر بر کیفیت عملکرد و تصمیم‌هایی که اتخاذ می‌کند، رابطه مستقیم دارد.

وی حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی را به عنوان مهمترین سرمایه سازمان، ایجاد الگوی صحیح عملی برای کارکنان، آمادگی جسمی و ذهنی در اخذ تصمیم‌های کلیدی و مدیریت بحران، افزایش کارایی و حضور به هنگام و فعال در نشست‌ها و میدان اجرا را از مهمترین هدف‌های اجرای این طرح برشمرد.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: مدیری که دچار مشکل باشد، در انجام شایسته وظایف خود ناموفق خواهد بود و تاثیرهای نامطلوبی بر محیط کار و امور ارباب رجوع خواهد داشت.

وی شناسایی و رفع دلایل واقعی کم کاری، غیبت از کار، بی‌حوصلگی و بی‌علاقگی به کار، کم توجهی و بی‌دقتی در محیط کار را از دیگر ظرفیت‌های این طرح دانست و اضافه کرد: پس از تشکیل پرونده از سوی دانشگاه علوم پزشکی، برای افرادی که از سلامت مطلوب برخوردار نیستند، با همکاری دانشگاه و اداره ورزش و جوانان رژیم غذایی و برنامه‌های تمرینی در بازه زمانی مشخص تجویز می‌شود.

مرتضایی به حسن رفتار با ارباب رجوع و ارایه خدمات مطلوب به عنوان اثرهای آتی طرح تشکیل پرونده سلامت مدیران اشاره کرد و اظهارداشت: بر این باور هستیم که برای داشتن جامعه‌ای سالم، با نشاط و سرشار از امید ابتدا باید از خود شروع کنیم که این اقدام می‌تواندگام موثری در این مسیر باشد.

۲۷ مرکز بهداشت شهری، ۳۱ خانه بهداشت، ۱۰ مرکز خدمات جامع سلامت و ۲۷ پایگاه سلامت در منطقه کاشان فعالیت دارد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =