۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 84119619
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش سلامت احسان در قزوین برگزار شد

قزوین-ایرنا- مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قزوین گفت: رزمایش سلامت احسان با توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی رایگان در استان قزوین آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مرتضی فرخی روز یکشنبه در نخستین مرحله رزمایش احسان سلامت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسته های بهداشتی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شامل ماسک و ژل ضدعفونی کننده است که در بین نیازمندان و مناطق محروم استان قزوین توزیع می شود.

 وی اظهار داشت: نقاط قرمز و بحرانی استان قزوین در زمینه شیوع بیماری کرونا و مناطق محروم در اولویت توزیع این بسته های بهداشتی به شمار می رود.

این مسوول همچنین گفت: ارزش مجموع بسته های بهداشتی توزیع شده ۵۰۰ میلیون تومان برآورده شده است. 

فرخی اضافه کرد: متاسفانه گاهی اوقات شاهد این هستیم که برخی از اقشار مردم به دلیل مشکلات اقتصادی نمی توانند به تعداد مورد نیاز خود ماسک و مواد ضد عفونی کننده تهیه کنند که همین مهم باعث افزایش ابتلا و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی می شود.

وی با اشاره به اینکه با توزیع این بسته های بهداشتی برخی از مشکلات این افراد کاهش می یابد،اظهار داشت: البته رزمایش سلامت احسان محدود به همین یک مرحله نمی شود و در مراحل دیگری هم این اقلام بهداشتی در بین نیازمندان توزیع می شود.

این مسوول افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا و با افزایش مشکلات اقتصادی و بهداشتی در کنار مردم بوده و در این مدت خدمات زیادی را به نیازمندان ارایه کرده است.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قزوین گفت: این ستاد برای کاهش مشکلات اقتصادی نیازمندان به ویژه در ایام کرونایی در زمینه های مختلفی از جمله تهیه و توزیع بسته های معیشتی، تهیه و توزیع لوازم التحریر، اهدای جهیزیه به زوج های جوان به ارایه خدمات پرداخته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =