۶۷ درصد مصوبات ستاد تسهیل استان قزوین اجرایی شده است

قزوین- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تاکنون ۶۷ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرا شده و بیش از ۲۰ درصد این مصوبات نیز در دست اقدام است.

به گزارش ایرنا، عزیز الله افضلی  روز یکشنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان عملکرد هشت ماهه این کارگروه را ارائه کرد و افزود: تاکنون ۱۲جلسه اصلی به ریاست استاندار و ۳۵ جلسه به ریاست معاونت اقتصادی استاندار با مجموع ۲۸۹ مصوبه در کارگروه ستاد تسهیل استان تشکیل و برگزار شده است.

وی با اشاره به این مصوبات اظهار داشت: ۲۵ مصوبه در خصوص سرمایه در گردش، هفت مورد در بخش سرمایه ثابت ۱۱۷ مورد برای تعیین تکلیف بدهی، ۹ مورد امور مالیاتی، ۱۹ مورد تامین اجتماعی و غیره بوده است.

این مسوول گفت: از ابتدای امسال تاکنون با برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به مشکلات ۱۹۴ واحد صنعتی، تولیدی و کشاورزی استان مورد بررسی قرار گرفته است.

افضلی با بیان اینکه این ستاد به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی به صورت مستمر برگزار می‌شود، افزود: در این کارگروه مشکلات واحدهای تولیدی فعال و نیمه فعال استان که در تامین نقدینگی و یا تسهیلات تسریع می‌شود.

 در این نشست همچنین مشکلات سه  واحد تولیدی پوشینه بافت،صبحانه طلایی و هفت الماس در قالب کارگروه رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی، ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی و یک شهر صنعتی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =