اعمال محدودیت‌ها برای تضمین سلامت مردم است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: اعمال محدودیت‌ها برای تضمین سلامت مردم و راهی برای قطع زنجیره انتقال ابتلا به کرونا باتوجه به موج سوم و شمار بالای مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با اصناف و بازاریان و در دومین روز اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی(محله و خانواده محور) افزود: هیچ مسوولی  راضی به تعطیلی کسب و کارهای مردم نیست و تعطیلی ها در راستای پرهیز از تجمع و صیانت از سلامت مردم وضع شده است.

وی اظهار داشت: برای جلوگیری از تعطیلی کسب و کارها لازم است دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.
نماینده عالی دولت در دالاهو گفت: برای رونق دوباره بازار باید به وضعیت سفید بازگردیم و دستیابی به این مهم با همکاری و اهتمام قشرهای مختلف مردم و به خصوص اصناف شریف امکان پذیر است.
محمدی ادامه داد: مشارکت مسوولانه مردم تضمین کننده توفیق در اجرای این طرح است از این رو آن چه از اصناف و بازاریان فهیم انتظار داریم رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.
شمار جانباختگان کووید ۱۹ در کرمانشاه به هزار و ۱۷۲ نفر رسید

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا گفت: ویروس کرونا جان 11 هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته را گرفت و شمار جانباختگان به هزار و ۱۷۲ نفر رسید.

مهدی محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ۱۱ نفر شامل چهار نفر در کرمانشاه، ۲ نفر در سرپل ذهاب و در شهرستان های اسلام آبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، روانسر و دالاهو هم هر کدام یک نفر می‌شود.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۲۰۷ بیمار جدید با علایم بیماری کووید ۱۹ بستری و ۱۴۱ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند و هم اکنون ۹۶۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند.