شمار جانباختگان کووید ۱۹ در کرمانشاه به هزار و ۱۷۲ نفر رسید

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا گفت: ویروس کرونا جان 11 هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته را گرفت و شمار جانباختگان به هزار و ۱۷۲ نفر رسید.

مهدی محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ۱۱ نفر شامل چهار نفر در کرمانشاه، ۲ نفر در سرپل ذهاب و در شهرستان های اسلام آبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، روانسر و دالاهو هم هر کدام یک نفر می‌شود.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۲۰۷ بیمار جدید با علایم بیماری کووید ۱۹ بستری و ۱۴۱ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند و هم اکنون ۹۶۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند.

امید به کاهش شیوع کرونا در کرمانشاه زنده شد

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا کرمانشاه اعلام کرد که باتوجه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم استان، امید به کاهش آمار مبتلایان کرمانشاهی به این بیماری زنده شده است.

مسعود بهرام نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم استان روز گذشته با آغاز طرح محدودیت های جدید برای کنترل بیماری کرونا بهترین همکاری را با ستاد مدیریت این بیماری داشتند.
وی افزود: در این روز ترددها به شکل قابل ملاحظه‌ای در سطح شهرها و جاده های برون شهری کاهش پیدا کرد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه عنوان کرد: در روز ابتدایی اجرای این طرح در سطح استان موردی از تخلف توسط شهروندان و یا کسبه بازار به ثبت نرسیده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
بهرام نژاد عنوان کرد: در صورتی که مردم تا پایان اجرای محدودیت ها همچنان همکاری کنند می‌توانیم شاهد کاهش محسوس آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ باشیم.

اخبار مرتبط