تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران شاغل البرز ابلاغ شد

کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بر لزوم شتاب بخشی در تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و لازم‌الاجرا است.

سلیمان رستمیان روز یکشنبه در نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی «بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه» ابلاغ شده است و اجرای این قانون برای تمامی دستگاه‌های اجرایی لازم‌الاجراست، کارکنان اداره اشتغال بر روند اجرای این قانون نظارت مستمر داشته باشند و پیگیر تحقق این مهم باشند.

وی افزود: باید ارتباط مستقیم و مؤثری با مسوولان در راستای حل مشکلات ایثارگران داشته باشیم که تا به امروز نیز قدم‌های مثبتی در راستای درمان و اشتغال این عزیزان برداشته ‌شده و امیدواریم  بتوانیم تمامی مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم.

رستمیان تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همواره در راستای دفاع از آرمان‌های امام، شهدا، نظام و ارزش‌های انقلاب پیشتاز بوده و هستند، تکریم این قشر معزز و خدمت به این عزیزان یعنی خدمت به کشور و تحکیم ارزش‌های انقلاب، یعنی همان چیزی که شهدا می‌خواستند.

وی افزود: امام راحل فرمودند «انقلاب اسلامی هرچه دارد به برکت مجاهدت‌های خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است»، این یعنی ما هرچه داریم از ایثارگران است، لذا حرکت امروز کارکنان بنیاد به‌عنوان نهادی انقلابی و خدمتگزار باید رضایتمندی و تکریم ایثارگران باشد.

رستمیان گفت: خدمت به مردم به‌ویژه ایثارگران سدی محکم در برابر توطئه‌های دشمنان است، دشمنان از این‌همه ایمان، اتحاد و اعتقاد ما ترس دارد و همین امر عامل موفقیت‌های کشور است.

مشاور ایثارگران استانداری البرز در بخش دیگر درمان و اشتغال را مهمترین دغدغه ایثارگران دانست و اظهار داشت: مهم‌ترین دغدغه امروز ایثارگران درمان و اشتغال است، که باید رفع شود.

لزوم اتحاد و هم دلی برای شکست ویروس منحوس کرونا

رستمیان در پایان به لزوم اتحاد و هم‌دلی در راستای مبارزه و شکست ویروس منحوس کرونا اشاره کرد و گفت: کشور ما در طول ادوار مختلف تاریخ با مشکلات زیادی مواجه بوده است که با مجاهدت، ایثارگری و تلاش‌های جهادی مردم و مسوولین از سد آن عبور کرده است، کارکنان بنیاد به‌عنوان قشر کوچکی از جامعه وظیفه‌داریم با اتحاد و هم‌دلی و هم سو با تمام مردم و مسوولان در برابر این ویروس منحوس ایستادگی کرده تا بتوانیم از این عرصه هم با موفقیت عبور کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تقویت زیرساخت‌های ارائه خدمات غیرحضوری به ایثارگران را مهمترین قدم برای خدمت به ایثارگران در ایام کرونا دانست و افزود: تمام دستورات ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا لازم‌الاجراست و نباید هیچ‌گونه کوتاهی در این زمینه صورت گیرد.

وی ادامه داد: در کنار آن نیز نباید هیچ‌گونه خللی در روند خدمت‌رسانی به ایثارگران نیز به وجود بیاید، تقویت زیرساخت‌های ارائه خدمات الکترونیکی و افزایش ارائه خدمات از طریق تماس‌های تلفنی دو گام موثر در جهت حفظ سلامتی ایثارگران و خدمت به این عزیزان در زمان بیماری کروناست که باید انجام گیرد.

رستمیان تأکید کرد: ما امروز در کنار کادر مجاهد و ایثارگر پزشکی و درمانی کشور هستیم و تمام تلاش خود را برای نابودی این ویروس منحوس بکار خواهیم بست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =