۳ هزار و ۶۹۷ کارمند خراسان شمالی به کرونا مبتلا شدند  

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی گفت: سه هزار و ۶۹۷ نفر از کارکنان دولت در دستگاه‌های مختلف اجرایی این استان به کرونا مبتلا شده‌اند.

جواد نوروزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد سه هزار و ۲۶۱ نفر بهبود یافته و ۱۵ نفر به علت ابتلا به کووید ۱۹ جان باخته اند.

وی خاطرنشان کرد: دستور جمع بندی و ارائه گزارش در زمینه ابتلای کارمندان به دستگاه ها داده شده است و خوشبختانه دستگاه‌ها در این باره همکاری لازم را داشته اند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: اکنون ۴۱۸ نفر از کارمندان مبتلا به ویروس کرونا در استان در حال گذراندن درمان هستند.

وی افزود: در محدودیت های جدید کرونایی، شمار کارمندان حاضر در محل کار، کاهش یافته است و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای دستورالعمل هستند، در این زمینه یکی ۲ دستگاه که شمار کارمندان آنان بیش از حد مجاز بود، تذکر دریافت کردند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی گفت: نظارت ها از دستگاه های اجرایی و بررسی های لازم در زمینه اجرای دستورالعمل ها انجام می شود و در صورت مشاهده تخلف، با مدیران این دستگاهها برخورد قانونی صورت می گیرد.

خراسان شمالی از اوایل مردادماه در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد و در هفته های اخیر شمار مبتلایان و فوتی های ناشی از ویروس کووید ۱۹ در این استان افزایش یافته است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =