افزایش تعداد بیماران کرونایی گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - افزایش تعداد بیماران کرونایی استان، وعده رفع کمبود بذر کشاورزان گمیشان تا چند روز آینده و اعتراض رانندگان به سرعت‎گیرهای غیرمجاز بندرترکمن از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۰ هزار و ۲۶۷ تن گوشت دام سبک و سنگین در استان تولید شد که از این میزان ۶ هزار و ۶۹۳ تن مربوط به دام سبک و بقیه دام سنگین بود.

**

مدیرکل گمرکات گلستان گفت: در هشت ماه امسال  ۱۱۰ هزار تن کالا به ارزش ۶۸ میلیون دلار از گمرکات گلستان صادر شد.

سیدابراهیم حسینی میزان کاهش حجم صادرات امسال گلستان نسبت به سال قبل را ۵۰ درصد اعلام کرد و گفت: شیوع کرونا یکی از دلایل کاهش صادرات بود.

**

فرماندار گمیشان از توزیع هزار و ۲۰۰ تن بذر محصولات زراعی در این شهرستان خبر داد و گفت : کمبود بذر گندم و جو در منطقه با توزیع حدود ۵۰۰ تن بذر جدید در روزهای آینده برطرف می شود .

**

معاون مدیریت باغبانی جهاد کشاورزی گلستان گفت: امسال از ۹۰۰ هکتار باغ‌ بارده استان ۹ هزار تن انار برداشت شد.

**

تعدادی از رانندگان در تماس با خبرنگار ایرنا از جانمایی و اجرای غیراستاندارد پنج سرعت گیر در ورودی بندرترکمن در منطقه نیاز آباد انتقاد کرده و خواستار اصلاح  و بهسازی این سازه های ترافیکی شدند .

**

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: مجموع بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان با پنج نفر افزایش نسبت به روز قبل به ۵۰۴ نفر رسید.

گرگان، آق‌قلا، بندرترکمن و کلاله در وضعیت قرمز، شهرستان‌های کردکوی، بندرگز، گمیشان، علی‌آباد کتول، آزادشهر، گنبدکاووس، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه در وضعیت نارنجی و شهرستان رامیان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =