جزئیات برگزاری لیگ برتر قایقرانی آب های آرام اعلام شد

تهران- ایرنا- فدراسیون قایقرانی پس از اعلام برگزاری مسابقات لیگ برتر آبهای آرام، جزئیات، قوانین و مقررات و اسامی ملی‌پوشان این رشته را اعلام کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رده سنی آزاد به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد. مسابقات در هر دو بخش بانوان و آقایان در مواد کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر، کایاک یکنفره ۵۰۰ متر، کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر، کانوی یکنفره ۵۰۰ متر و امدادی ۲۰۰ متر (۲ کانو – ۲ کایاک) برگزار می شود و باشگاه مجاز به شرکت ۶ ورزشکار شامل ۳ ورزشکار کایاک و ۳ ورزشکار کانو می‌باشد که از این تعداد ۱ ورزشکار کایاک و ۱ ورزشکار کانو کانادایی می‌بایست در رده سنی جوانان و زیر ۲۳ سال باشند.

هر باشگاه مجاز به استفاده از ۲ ورزشکار ملی‌پوش (۱ ورزشکار کایاک و ۱ ورزشکار کانو) است.

تحویل قرارداد ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم‌ها با باشگاه مربوطه و دیگر مدارک لازم در جلسه قرعه‌کشی الزامی است.

رده‌بندی تیم‌ها نیز به صورت مجموع امتیازات محاسبه می‌ شود.

تانیا کارگرپور، مهسا آذری، الناز شفیعیان، مینا عبدالهی، سمن سلطانی و هدیه کاظمی در بخش کایاک بانوان، پریسا محمدزاده، هدیه خیرآبادی، زیبا سماک‌حرفه، آتنا رئوفی، زهرا مطهر و مهسا کهنسال در بخش کانوی بانوان، علی آقامیرزایی، احمدرضا طالبیان، امید احمدی، پوریا شریفی، امین بوداغی و علیرضا جهان‌نما در بخش کایاک آقایان و محمدنبی رضایی، عادل مجللی، شاهو ناصری، عرفان زنده‌پی، هومن کریمی و محمد عباسی در بخش کانوی آقایان ورزشکارانی ملی پوشی هستند که تیم ها مجاز هستند با آنان قرارداد امضا کنند.

باشگاه‌های شرکت‌کننده در لیگ برتر آب‌های آرام تا ۱۲ آذرماه مهلت دارند تا آمادگی کتبی خود را به فدراسیون قایقرانی اعلام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =