بانک‌ها باید بیش از پیش هوای تولید را داشته باشند

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین مهم‌ترین رویکرد و سیاست دولت را حمایت از تولید داخلی دانست و گفت: برهمین اساس، بانک ها در سال جهش تولید و در شرایط فعلی که در جنگ اقتصادی با دشمنان قرار داریم باید بیش از پیش هوای تولید و تولیدکننده را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با بیان اینکه این ستاد با هدف احیا و راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه تولید به فعالیت می پردازد، افزود: همه مسوولان دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هستند.

وی با بیان اینکه بانک ها در راستای رونق و جهش تولید باید در پرداخت تسهیلات بانکی همکاری بیشتری با واحدهای تولیدی و صنعتی استان داشته باشند،اظهار داشت: در شرایط فعلی تنها راه مقابله با تحریم‌ها رونق تولید و اشتغال است و تعامل بانک‌ها با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع می‌تواند مسیر تولید را هموارتر کند.

جمالی پور با تاکید برنقش مهم بانک‌ها در حل مشکلات واحدهای تولیدی، اظهار داشت: همه نگاه‌ها باید به تسهیل گری و کمک به حوزه اقتصاد و تولید معطوف شود.

این مسوول با بیان اینکه مهم ترین نیاز کشور تولید است،اضافه کرد: واحدهای تولیدی چرخش اقتصادی بانک‌ها را بر عهده دارند و حمایت از بخش های تولیدی و صنعتی موجب رونق فعالیت بانک ها خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در شرایط سخت اقتصادی قرار داریم و باید مسوولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با هم افزایی و همبستگی برای کمک به حل مشکلات تلاش کنند.

جمالی پور ادامه داد: باید از تمام ظرفیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکلات صنایع تولیدی استان استفاده کنیم بنابراین تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم‌الاجرا است .

نماینده عالی دولت در استان قزوین با اشاره به ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی،تاکید کرد: براساس مصوبه این ستاد هیچ دستگاه خدمات‌رسانی حق ندارد اشتراک آب، برق و یا گاز واحدهای تولیدی را بدون هماهنگی با استانداری قطع یا ابطال کند.

جمالی پور تاکید کرد:  با تمام توان از واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال حمایت خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد مدیری با سهل انگاری موجب تعطیلی یکروزه واحدههای تولیدی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =