۲۲ هزار بسته معیشتی در گناباد توزیع شد

گناباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد از توزیع ۲۲ هزار و ۵۴ بسته معیشتی به ارزش ۵۲ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال در قالب سه مرحله از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

هادی آریان‌ نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان، دو هزار و ۸۵۴ سبد کالا و سه تن گوشت قرمز و گوشت مرغ و ۱۵ هزار پرس غذا به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۹۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در قالب مرحله سوم به تازگی بین محرومان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.

وی ادامه داد: بر این اساس ۷۲ هزار پرس غذای گرم نیز از ابتدای شیوع ویروس همه گیر کرونا تاکنون بین محرومان و آسیب دیدگان کرونا در گناباد توزیع شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد گفت: به دنبال تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش حمایت از آسیب دیدگان کرونا قرارگاه مواسات و همدلی با حضور دستگاههای اجرایی و ارگانها و نهادهای حمایتی و مراکز خیریه وابسته به آنها ابتدای امسال با هدف هماهنگی برای ارایه خدمات به این اقشار در دفتر امام جمعه گناباد تشکیل شد و اقلام حمایتی و بسته‌های کمک معیشتی با همراهی و مشارکت خیران و برخی دستگاههای اجرایی و ارگانها بین آسیب‌دیدگان کرونا توزیع می شود.

هفت هزار و ۹۱۰ نفر از شهروندان گناباد زیرپوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و پنج هزار و ۵۰۰ مددجو نیز از خدمات سازمان بهزیستی بهره می‌برند. ۱۴ مرکز خیریه هم برای جلب مشارکت‌های مردمی تحت نظارت اداره بهزیستی گناباد فعالیت دارند.

شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =