سامانه بارشی جدید عصر چهارشنبه وارد کشور می‌شود

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی فعلی روز چهارشنبه از کشور خارج می‌شود اما همان روز سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور شده که موجب ادامه بارش برف و باران در روزهای پنج شنبه و جمعه خواهد شد.

«کبری رفیعی» روز یکشنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: امروز ادامه بارش‌ها در شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری،کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی فارس، اصفهان، یزد، کرمان ، مازندران ، گلستان ، سمنان  و خراسان جنوبی خواهد بود. 

وی گفت: امروز در آذربایجان‌های غربی و شرقی، همدان اردبیل، قزوین، زنجان، کرمانشاه، البرز و تهران بارش های پراکنده ادامه دارد و به تدریج از عصر امروز کاهش می یابد. 

به گفته رفیعی بارش‌ها در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا در سواحل خزر بارش باران را داریم و در مناطق کوهستانی در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود. استان‌های تهران، اردبیل زنجان، فردا بارش برف و باران را خواهد داشت.

وی ادامه داد: روز سه شنبه در گیلان ، مازندران و  گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده برف و باران را انتظار داریم.

رفیعی گفت: سامانه بارشی روز چهارشنبه از کشور خارج می شود اما همان روز سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که موجب بارش برف و باران در روزهای پنج شنبه و جمعه خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: آسمان تهران امروز ابری همراه با مه رقیق گاهی بارش پراکنده و در بعد از ظهر و شب نیمه ابری خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار اقتصاد