۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۷
کد خبرنگار: 2219
کد خبر: 84118976
۰ نفر

برچسب‌ها

سیلاب جایگاه سوخت ورودی ایذه را زیر آب برد

اهواز -ایرنا- فرماندار ایذه گفت: باران‌ سیل آسای شنبه شب تا صبح امروز موجب سیلاب در برخی مناطق این شهرستان شد و جایگاه سوخت ورودی ایذه از سمت اهواز بر اثر سیل زیر آب و گل و لای رفت.

حسین لامی زاده یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴.۱ میلیمتر باران در ایذه ثبت شده‌است که بیشترین مقدار آن از ساعات پایانی شب گذشته تا صبح امروز بوده‌است.

وی افزود: این حجم از بارش باران موجب وقوع سیلاب در برخی مناطق ایذه شد، در ورودی ایذه از سمت اهواز حجم آب به حدی بود که برای چهار ساعت جاده را بستیم .

فرماندار ایذه ادامه داد: جایگاه سوختی که در این نقطه وجود دارد نیز با وارد شدن سیلاب به محوطه آن کاملا زیر آب رفت و هم اکنون نیز مقدار زیادی گل و لای ناشی از سیلاب در آن وجود دارد و به همین دلیل فعلا تعطیل است.

لامی‌زاده با بیان اینکه خسارات سیل در سایر نقاط شهرستان در دست بررسی است تأکید کرد: نیروهای راهداری ایذه و دهدز تا صبح مشغول پاکسازی محورها بودند، در حال حاضر در مناطق روستایی شهرستان مشغول بررسی خسارت‌های احتمالی هستیم.

در ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه هواشناسی ایذه ۷۴.۱ میلیمتر، سوسن ۶۸ میلیمتر و در دهدز ۲۳.۸ میلیمتر باران‌ ثبت شده‌است.

برخی منازل مسکونی ایذه در جریان بارش‌های سیل آسای فروردین ۹۸ در ایذه زیر آب رفتند و خساراتی به ساکنین آنها وارد شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها