۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۸
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84118837
۰ نفر

برچسب‌ها

نظارت بر بازار بروجرد تشدید می‌شود

بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: نظارت و کنترل قیمت ها در بازار با تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع الاول و همکاری مشارکت سازمان صنعت، تعزیرات، بسیج و سپاه ناحیه شهرستان تشدید می‌شود.

حمید آزادبخت روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تشکیل این قرارگاه به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کنترل قیمت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها و کمک بسیج در این راستا با حضور دستگاه‌های اجرایی و نظارتی انجام شده است.

وی تصریح کرد: نیروی مردمی بسیج در هر زمانی که نیاز بوده در میدان حاضر شده و به یاری دستگاه‌ها و نهادها آمده است و در روزهای مبارزه با ویروس کرونا نیز از این ظرفیت عظیم مردمی استفاده خواهد شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد بیان کرد: روزانه با حضور ۳۰تن از بسیجیان قیمت‌ها در بازار به صورت دقیق رصد خواهد شد و مشکلات و کمبودها به مسوولان مربوطه اطلاع رسانی می شود تا تعادل و آرامش بر بازار حاکم گردد و قیمت ها متعادل شود.

آزادبخت ضمن تشکر از حضور بسیج  و زحمات فرمانده سپاه بروجرد برای کمک به کنترل قیمت ها گفت: با همدلی نیروهای بسیجی قیمت‌های مصوب ستاد تنظیم بازار اجرایی می‌شود.

وی اظهار داشت: در شرایط کنونی و مبارزه با ویروس کرونا بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و کمک می باشیم و به طور یقین حضور بسیج باعث تقویت نظارت و بازرسی  بر روند تعطیلی و نظارت بر بازار میشود

آزادبخت ادامه داد: در راستای اعمال محدودیتها و تعطیلی ۲هفته ای بازار و واحدهای صنفی  هم زمان با سراسر کشور طرح از اول آذر ماه در بروجرد آغاز  شده و کسبه به بهترین شکل تاکنون همکاری نموده اند.

 وی یادآور شد: بنا به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا با توجه به وضعیت قرمز بروجرد تنها گروه ََََشغلی یک میتوانند فعالیت نمایند.

آزادبخت بیان کرد: ضمن تشکر از همه صنوف که داوطلبانه اقدام به تعطیلی کسب خود می نمایند ، با خاطیان بشدت برخورد می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها