افزون‌بر یکهزار نفر در سیستان‌وبلوچستان ویزیت رایگان شدند

زاهدان- ایرنا- جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان‌وبلوچستان گفت: یکهزار نفر از مردم نیازمند شهرهای این استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به طور رایگان ویزیت شدند.

فاطمه کمیلی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم‌های پزشکی در مناطق مختلف شهری و روستایی به همت کانون بسیج جامعه پزشکی در شهرستان‌های سیستان‌وبلوچستان در دومین روز هفته بسیج اقدام به ویزیت و ارائه داروی رایگان کردند.

وی افزود: در ایرانشهر به همت کانون بسیج جامعه پزشکی یک گروه عمومی به روستای علی‌آباد اعزام و ۱۶۰ بیمار ویزیت و ۱۰۰ عدد ماسک رایگان نیز توزیع شد.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: یک گروه پزشکی به مسجد حضرت فاطمه (س)در زابل اعزام و ٧٥بیمار ویزیت شدند.

وی ادامه داد: توزیع ۲۵۰ عدد ماسک رایگان و اقدام به کنترل تب سنجی بیماران وآموزش رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مراجعان در زابل انجام شد.

کمیلی خاطرنشان کرد: در سراوان هشت گروه‌پزشکی در مناطق شهرک سبحان، دزک، اسپیچ، پره کنت و پیرآباد اعزام و اقدام به ویزیت عمومی ۵۰۸ بیمار کردند.

وی افزود: ۵۱ نفر در سراوان از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند و داروی رایگان دریافت کردند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان‌وبلوچستان ادامه داد: همچنین در سراوان یکهزار و ۲۵۵ عدد ماسک به طور رایگان توزیع و علاوه‌بر تب‌سنجی رایگان، آموزش رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مشاوره به مراجعان انجام شد.

وی گفت: از پنج خانواده شهید مدافع سلامت در زاهدان با همکاری موسسه تامین درمان بسیجیان در دومین روز از هفته بسیج تجلیل خواهد شد.

کمیلی تصریح کرد: ویزیت ماردان باردار در روستای کرباسک، ویزیت و اهدای داروی رایگان به سالمندان و میانسالان در شهر علی اکبر، ویزیت ۱۳۶ بیمار در خاش، اعزام گروه درمانی به بخش مرکزی شهر محمدآباد و بهرام آباد در هامون و ویزیت و معاینه ۴۰ بیمار را از دیگر اقدامات در دومین روز از هفته بسیج عنوان کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha