۲۰ واحد صنفی بندرعباس در زمینه اجرای محدودیت‌های کرونا پلمب شد

بندرعباس - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس گفت: ۲۰ واحد صنفی در سطح شهر بندرعباس به دلیل رعایت نکردن محدودیت های وضع شده و پروتکل های بهداشتی پلمب شد.

حسین باباخانی روزیکشنبه در بازدید میدانی از رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌های وضع شده برای کاهش شیوع کرونا، اظهار داشت: بررسی‌های میدانی حاکی از رعایت نکردن این محدودیت‌ها ازسوی برخی صنوف در گروه‌های شغلی ٢ ، ٣ و ٤ بود.

وی ادامه داد: همچنین در روز اول اجرای این محدودیت ها حدود ۹۵ درصد واحدهای صنفی غیرضروری همکاری به نسبت خوبی داشته اند و امید می‌رود این همکاری تا زمان پایان محدودیت‌ها و ریشه کن شدن بیماری کرونا در کشور تداوم داشته باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس اظهارداشت: اصل کار بر عهده مردم است و باید در این خصوص همدیگر را برای اجرای دستورکارهای بهداشتی مقابله با کرونا امر به معروف کنند تا نتیجه مناسب حاصل شود.

باباخانی یاد آور شد: هفت گشت تعزیرات هم در ۲ شیفت صبح و عصر بر اجرای محدودیت ها در سطح شهر بندرعباس نظارت دارند تا در کنار مردم بر رعایت این موارد تاکید کرده و در صورت لزوم نسبت به پلمب واحدهای صنفی متخلف اقدام شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها