۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۸:۲۳
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84118783
۰ نفر

برچسب‌ها

ادامه رسیدگی به اصلاح ساختار بودجه در دستور کار مجلس

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کل کشور در دستور کار امروز مجلس است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور ۱۹۱ نماینده  به ریاست محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

 نمایندگان با شماره صندلی فرد در صحن علنی و شماره های زوج در ساختمان مشروطه و کمیسیون تلفیق  از طریق فضای مجازی در جلسه حضور دارند.

«احمد امیرآبادی فرهانی» عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور در دستور کار امروز یکشنبه نمایندگان ملت قرار دارد.

وی افزود: گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه مالیات بر ارزش افزوده و طرح دوفوریتی اصلاح ماده(۵۴مکرر) قانون مالیاتهای مستقیم،  گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکتهای خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو  و بررسی گزارش  این کمیسیون در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار برای دستور کار صحن علنی تعیین شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل نیز در دستور کار نمایندگان ملت گنجانده شده است.

به گزارش ایرنا، مجلس در حالی امروز تشکیل جلسه داد که پیرو رعایت شیوه‌نامه بهداشتی در راستای تعطیلی دو هفته‌ای در بیشتر بخش‌های کشور، نمایندگان با حدود نصف تعداد اعضای خود با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در صحن حاضر شده و سایر نمایندگان به صورت مجازی وظایف مربوط به صحن را انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =