لشگری: کمیته ملی پارالمپیک دغدغه ورزشکاران را برطرف کرده است

تهران- ایرنا- رییس انجمن پاراتکواندو فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: کمیته ملی پارالمپیک تمام امکانات را در اختیار ورزشکاران این رشته قرار داده تا در بازی‌های توکیو بر سکوی برتر قرار بگیرند.

«مسعود لشگری» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: محدودیت‌های جدید کرونایی موجب شد تا تمام فعالیت‌های فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تعلیق شود و اکنون باید ۲ هفته صبر کنیم تا مجوز لازم برای تمرینات رشته‌های مختلف در این فدراسیون داده شود. البته ۲ تکواندو کار پارالمپیکی ایران زیر نظر کمیته ملی پارالمپیک تمرین خواهند کرد و شرایط مناسبی دارند. کمیته از ماه‌ها پیش بر برنامه این ورزشکاران نظارت داشته و اکنون نیز نظارت دارد.

رییس انجمن پاراتکواندو با اشاره به کسب ۲ سهمیه پارالمپیک از سوی ورزشکاران این رشته، افزود: علی‌اصغر عزیزی و مهدی پوررهنما موفق شدند با عملکرد خوب خود سهمیه توکیو را کسب کنند و سال آینده نیز مسافر ژاپن هستند. امید زیادی به این ورزشکاران است و امیدوارم بتوانند پاسخ اعتماد مربیان و کمیته ملی پارالمپیک را بدهند.

لشگری در بخش دیگر از  صحبت های خود اشاره‌ای به مسابقات بین المللی داشت و عنوان کرد: اعزام به مسابقات بین المللی برای هر ورزشکاری می تواند یک تجربه خوب باشد اما شرایط  جهان به گونه‌ای است که مسابقات زیادی برگزار نمی شود و ما نیز بر اعزام پافشاری نداریم. رنکینگ ورزشکاران برای المپیک بسته شده و سهمیه ما قطعی است. ورزشکاران نیز آماده هستند تا در توکیو بتوانند نتایج خوبی را برای کشورمان به ارمغان آورند.

وی ادامه داد: شرایط عزیزی و پوررهنما مطلوب است و زیر نظر مربیان به صورت آنلاین تمرین خواهند کرد. از کمیته ملی پارالمپیک نهایت تشکر را دارم که با حمایت از ورزشکاران دغدغه‌های آنان را برطرف خواهد کرد. اکنون حقوق و مزایای ۲ پاراتکواندوکار به خوبی پرداخت می شود تا آنان بتوانند در توکیو خوشرنگ ترین مدال را برای ایران به ارمغان آورند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار ورزش