بسیج نماد غیرت، تعصب و پاسدار ارزشهای والای انسانی است

زنجان - ایرنا - امام جمعه و استاندار زنجان تاکید کردند: بسیج نماد غیرت، تعصب و پاسدار ارزشهای والای انسانی است که به دست یکی از برگزیدگان زمان، حامی مستضعفان، امیدبخش جهان اسلام و منادی اسلام ناب محمدی امام خمینی(ره) بنیان گذاشته شد.

حجت اسلام علی خاتمی و فتح الله حقیقی روز شنبه در پیام مشترکی به مناسبت آغاز هفته بسیج افزودند: طی ۴۰ سال گذشته آنچه از بسیج و بسیجی دیده شده جز بصیرت و اخلاص عمل نبوده است.

ایشان اظهار داشتند: بسیج، امروز یک فرهنگ عمیق و والاست که با عضویت آحاد مردم به نهادی متخصص و برخاسته از بطن جامعه بدل گشته که علاوه بر حضور در صحنه های رزم و دفاع از کیان کشور، در دیگر عرصه ها همچون آبادانی و محرومیت زدایی، آموزش و ارتقای فرهنگ و پزشکی نیز حضور دارد.

امام جمعه و استاندار زنجان یادآور شدند: برکات بسیج در سراسر ایران اسلامی نمایان گشته و موجب خرسندی و آرامش مردم از این ایثار، خلوص و پا در رکاب بودن بسیجیان شده است.

حجت الاسلام خاتمی و حقیقی خاطرنشان کردند: اما آنچه در ماه‌های اخیر از حضور و درمیدان‌ بودن بسیج میتوان مشاهده نمود، کمک خالصانه بسیجیان در صحنه مقابله با ویروس منحوس کروناست.

ایشان افزودند: بسیج اقشار با تمام ظرفیت به میدان آمده تا علاوه بر تضمین امنیت و آرامش هموطنان، در زمینه جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مومنانه نیز خدمت درخشانی ارائه نماید و به زیباترین شکل ممکن به یاری و رفع مشکلات نیازمندان در قالب کمک‌های مومنانه بشتابد تا جایی که رهبر معظم انقلاب نیز این اقدام مردم نیکوکار و بسیج سرافراز را ستودند.

حجت الاسلام خاتمی و حقیقی اظهار داشتند: هفته بسیج امسال متاثر از فقدان سید شهدای مقاومت است، اگرچه حاج قاسم سلیمانی در میان بسیجیان نیست، اما نامش و راهش در قالب "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" برای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد، آنچنان که خود شهید سلیمانی معتقد بود《اگر کار را به بسیج و بسیجی واگذار کنیم برکات آن را شاهد خواهیم بود، در این طرح نیز امیدواریم با ورود بسیجیان عزیز و توسل به روح بلند سردار دلها، شاهد از بین رفتن این بیماری در همه جهان باشیم. 

ایشان در پایان پیام خود ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به تمامی ملت سربلند ایران بویژه بسیجیان مکتب عشق و ایثار عاشورایی، ابراز امیدواری کردند، این نیروی ارزشی که همواره عزیز ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هست، پیروزمندانه با روحیه ولایتمداری و اطاعت پذیری در سنگر خدمت به مردم و توسعه و آبادانی کشور پایدار و کوشا باشد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =