بهره‌برداری از شهرک صنعتی الیگودرز تا پایان امسال

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی شهرک صنعتی چمن سلطان گندمینه این شهرستان بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امید می‌رود تا پایان امسال بهره‌برداری شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا محمد خدابخشی در بازدید از شهرک صنعتی چمن سلطان گندمینه افزود: عملیات اجرایی این شهرک اردیبهشت ۹۸ در شرق الیگودرز آغاز شد که علاوه بر توسعه شهرک صنعتی و ایجاد زیرساختها، به عنوان اساسی‌ترین رکن جذب سرمایه گذار برای شهرستان فعال خواهد شد.

وی تصریح کرد: این شهرک در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار نقش مهمی در توسعه شهرستان الیگودرز دارد و با ظرفیت سرمایه گذاری طی ۲۰ سال آینده مشکلات بخش خصوصی را رفع می کند.

خدابخشی افزود: تمامی مجوزهای مربوط به این شهرک اخذ شده است و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد که باتوجه به قابلیت بالای الیگودرز و لرستان در حوزه معادن باید هرچه سریع تر بهره برداری شود.

وی ادامه داد: تامین آب مورد نیاز این شهرک از طرح قمرود در حال انجام است و باتوجه به همجواری الیگودرز با استان های همسایه موجب رونق و جهش تولید در منطقه خواهد شد.

یکهزار و ۳۲۴ پروانه بهره برداری صنعتی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان صادر شده که ۹۶ درصد آن صنایع کوچک هستند و از  مجموع ۲۵ ناحیه وشهرک صنعتی استان ۱۷ واحد فعال است و قابلیت استقرار صنایع دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =