کاپیتان پرسپولیس: چمن ورزشگاه آزادی کار را سخت کرد

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از شرایط نامساعد زمین چمن ورزشگاه آزادی گفت: این وضعیت اجازه نمی‌داد توپ در زمین به گردش درآمده و موجب خستگی زودهنگام بازیکنان شد.

به گزارش ایرنا؛ «سیدجلال حسینی» شنبه شب پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: صنعت نفت همیشه تیم خوبی بوده برای دیدار امروز نیز بازیکنان خوبی نسبت به دیدار قبل به این تیم اضافه شده بود. خیلی تلاش کردیم و سه امتیاز خوبی به دست آوردیم.

وی در مورد انتقاد از زمین چمن ورزشگاه  آزادی، توضیح داد: همه چیز فقط انجام شدن به هر شکلی نیست که به اجبار می‌گویند بازی‌ها انجام شود. وضعیت چمن خیلی بد بود و بلندی آن اجازه نمی‌داد توپ به گردش درآید. با اینکه باران آمده بود و توپ باید به خوبی حرکت می‌کرد، اما توپ اصلاً حرکت نمی‌کرد و دو تیم خیلی خسته شدند.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: فردا ریکاوری داریم و باید به خوبی برای بازی‌های بعدی آماده شویم.

حسینی درباره وضعیت امید عالیشاه که به دلیل مشکلاتی که در تمرین داشت به باشگاه معرفی شد، گفت: امید عالیشاه فردا به تمرین ما بازمی‌گردد. امیدوارم کنار همدیگر باشیم. روزهای سختی داریم و امیدوارم همه کنار هم باشیم. از همه لحاظ به خصوص مالی شرایط سختی داریم که به همه از جمله بازیکنان و کادر فشار وارد می‌شود اما امیدوارم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =